#356Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.
Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#31Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
#641Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
#425Een langgerekt Afrikaans houten masker.
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100 / 120