#440Een lot van drie Congolese speren.
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
#146Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 160 / 180 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
#646Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#640Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50 / 60