#303
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
#478
Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#63
Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.
Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#316
Une garniture de salon style Louis XVI à revêtement rose. Réparations nécessaires.No longer availableDim. 102 x 135 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Delvaux
Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
#157
#510
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
#480
Een verchroomde kapstok.
Un porte-manteau chromé.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 350 / 450