Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.
Dim. 4,10 g
SKU: 1911190285.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #285
Estimate: € 950 / 1100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    B. C. Zheng

    “Muzikante met bloemenkroon”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Musicienne à la couronne aux fleurs”. Sculpture en bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #131

    Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.

    Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #5

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 0,15 ct. en kleine diamantjes.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct et de petits diamants.
    No longer available
    Dim. 1,70 g
    Estimate: € 280 / 320
  • #74
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #28

    Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.

    Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #250
    Audemars Piguet Genève

    Een 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.

    Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 106,90 g
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #412

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    “Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.

    ”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #222
    Frans Van Montfort
    Period: 1889-1980

    “Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #307

    “Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Antwerpen. Negen gebundelde jaargangen. 1903 - 1913.

    ”Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Anvers. Neuf années en reliures. 1909-1913.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #113

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More