#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#158Pablo PicassoEen zeefdruk op zijde.
Une sérigraphie sur soie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#44André GoezuPeriod: °1939“Reflet”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 8/35 buiten de plaat.
”Reflet”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 8/35 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met drie schapulieren.
#170Een 18 karaats geelgouden ring met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct avec des grenats ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#398Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Een paar fijn gesculpteerde netsuké’s, waarbij één in de vorm van een Fo-hond en de andere in de vorm van een man met een drakenmasker. Beide gesigneerd.
Une paire de netsukes, dont un sous forme de chien Fô, l’autre sous forme d’homme à masque à dragon. Signés.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#132Fernand Venckeleer“Landschap naar Van Gogh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage d’après Van Gogh”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,88 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 100 / 120