Other lots in this auction
-
#838Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.
Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
#550Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Constant Simon“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#444Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.
Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#652Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#99Georges Lequim“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160

