#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
#242Joseph GérardPeriod: 1821-1895“Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#793Een paar aardewerken vazen met meerkleurig en verguld decor van planten en met messingen monturen.
Une paire de vases en faïence, décors polychromes et dorés de plantes, montures en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 70 / 80 -
#565Märklin 3052Een elektrische locomotief "Krokodil" BR 1020.31 van de ÖBB voor spoortype HO. In originele doos. Zeldzaam.
Une locomotive électrique “Krokodil” BR 1020.31 ÖBB pour type de rails HO. Emballage d’origine. Pièce rare et précieuse.No longer availableEstimate: € 500 / 700