Other lots in this auction
-
#110
Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 9,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1 ct et une opale ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 550 / 650 -
#390
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en zwart gerodeerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis noir rodés ayant un poids total de ± 4,40 ct.No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#148Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.
Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#663
Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.
Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#125Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#186
Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.
Un buffet en chêne à deux corps style Renaissance à deux fois deux portes à moulures et le dessus décoré de motifs incrustés.No longer availableDim. 228 x 165 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#853
Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.
Un lot de cinq assiettes de décoration, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bords dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#501
Een kopje en een schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. XIXe eeuw.
Une tasse et un petit plat en porcelaine de Chine, décoration polychrome de pivoines. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 9 & 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#710
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
Une table ovale allongeable à pieds gainés.No longer availableDim. 110 x 90 cmEstimate: € 40 / 50