Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#627
Een bronzen aquamanile in de vorm van een eend. Chinees werk.
#321
#590
Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#107
#252
Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
#504
“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25/30 -
#453
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60/80 -
#212Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
#421
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#873
Een lot Boheems kristal.
Un lot de cristal de Bohème.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80/100