Other lots in this auction
-
#713
Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#72
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180/220 -
#632
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220/240 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/220 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240