Other lots in this auction
-
#236
Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.
Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableDim. 230 x 150 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#737
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.
Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.No longer availableDim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21
Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#754André GoezuPeriod: °1939
“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#551
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#607Michelle Wiser
“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“San Angel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#136
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280