#151
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#39Jaak GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 28 x 37.Estimate: € 50/80 -
#106
Een paar gebeeldhouwd eikenhouten armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk. Sporen van verguldsel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de tapisserie. Style Louis XIII. Traces de dorure.No longer availableDim. H: 120 cmEstimate: € 180/200 -
#253Franz Schmidt & Haensch
Een oude spectroscoop in houten kist.
#485The Bridge
Een bruin lederen aktetas.
#374
“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
”Couple et ânes”. Une lithographie. Impression. Avec impression Lebreton, Corse.No longer availableDim. 95 x 62 cmEstimate: € 50/100 -
#428
“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#385Pazuki London
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50