#75Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
#270
#74
#735
Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#98
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#96
Een paar fauteuils en een bankje op wielen met blauwe bekleding.
#408
#503
Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.
#755
Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.No longer availableDim. 31 x 41 x 21 cmEstimate: € 100/160 -
#811Lenka, Tarnow
#328Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#6
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50