Other lots in this auction
-
#408Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#271Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#769Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#532Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een houten schildersmodel in de vorm van een paard.
Modèle de dessinateur en bois représentant un cheval.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#360Een verguld houten schouwspiegel, versierd met barokke motieven. XIXe eeuw.
Trumeau en bois doré décoré de motifs baroques. XIXe siècle.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#290Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200

