#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
#375Een lange moderne wandconsole.
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150
#98Vier tegels van Delfts aardewerk met een mangaankleurig decor.
#738Een zuil van groen marmer.
#306Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd met zwarte bekleding.
#716Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
#747Een gietijzeren kolenkit met schep.
Bac à charbon en fonte. Avec pelle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#731Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.
#189“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Twee steigerende paarden. Bronzen groep.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200