Other lots in this auction
-
#542“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#167Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64P. Grey“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#128Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#722WedgwoodTerrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.
Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#645Een eikenhouten hangvirtrine met één deur.
Vitrine à pendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50

