Other lots in this auction
-
#717Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#855Leerdam UnicaLangwerpige glazen vaas, onderaan gemerkt en gesigneerd Copier.
Un long vase en verre, marque sous la base et signé Copier.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 70 -
#323Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
Un vase en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#194Henri De Beul“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#839“Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Een map met 52 heruitgaven van oude Duitse landkaarten. Genummerde uitgave.
”Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Une farde de 52 rééditions d’anciennes cartes allemandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#883Een scribaan en een rechthoekige doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Un scriban et une boîte rectangulaire en bois laqué noir, décoration d’incrustations en laiton. Période napoléon III.No longer availableDim. b: 30 & 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200 / 250 -
#109Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers en een barst in het midden aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats et une fisure au verre.No longer availableDim. l: 39 cm h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#765Een notenhouten armstoel, bekleed met groen fluweel. We voegen er een voetbankje in andere stijl aan toe.
Un fauteuil en noyer, revêtement de velours vert. Nous ajoutons un repose-pieds d’un autre genre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#158Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. 228 x 60 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#870Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.
Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#602Schepens“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120

