Other lots in this auction
-
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#497Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950 / 1150 -
#337Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.
Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.No longer availableDim. H. 13,5 x 29 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519“Toren”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1994.
”Tour”. Techniques mixtes. Porte une signature: Roëde et daté 1994.No longer availableDim. 31 x 24,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#13Sitzendorf“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#720Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.
Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een messingen pendule met perpetuüm-mechanisme. Beschadigd.
Une pendule en laiton à mouvement perpétuel. Dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
Un masque africain. Fuboli, Congo.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120

