Other lots in this auction
-
#310
Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900/1100 -
#615
Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#877
Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#896
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50/60 -
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936
“Zicht op de St. Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#791
Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.
Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#41Capodimonte
“Pierot en danseres”. Een groep van meerkleurig biscuit naar een ontwerp van Sabadin. Gemerkt en gedateerd 1989. Eén duimpje gebroken.
”Pierrot et danseuse”. Un groupe en biscuit polychrome d’après une oeuvre par Sabadin. Marque et datée 1989. Un pouce manquant.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Les candélabres Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#467
Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#422Henri Evenepoel
“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#500Märklin 4500; 4502; 4511; 4520 & 4644
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO in originele dozen:- Tankwagen Aral.- Tankwagen Shell.- Bruinkoolwagon.- Laadcilinderwagen Bayer.- Tankwagen BP.
Un lot de wagons à marchandise des voies ferrées allemandes pour rails HO dans leur emballage d’origine:wagon citerne Aralwagon citerne Shellwagon à charbon brunwagon à charge cylindrique Bayerwagon citerne BP.No longer availableEstimate: € 50/80