Similar lots by type
-
#565
Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120/150 -
#810
Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100/150 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#55Dialogue
Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#360Michael Kors
Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#375Guess
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#370
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#727
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#335
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200 -
#5
Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200/2400 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200/2300 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#50Mont Blanc Meisterstück
Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#380Euroconsumers
Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#350
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200/3400 -
#85Mont Blanc Meisterstuck
Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#521
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met vogels in het decor.
Une potiche en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/150 -
#260
Een gotische eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffre gothique en chêne avec front sculpté. Début XIXième siècle.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 200/300 -
#72Frank-Ivo Van Damme
“Antwerpen”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1972 en genummerd 3/50 buiten de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Signée, datée 1972 et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#354
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#455Seaderm, en Regine’s en LPG
Een body lotion en een geparfumeerde body crème van 150 ml, 200 ml en drie verschillende verzorgings kits van LPG.
Un lotion corporel et une crème corporel parfumée de 150 ml, 200 ml. Et trois suites de soin de LPG.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#404Boch Frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#293
Een heiligenbeeldje van notenhout (H. 21 cm). We voegen er een kleine console aan toe met een gesculpteerde bloementuil. XVIIIde en laat XIXde eeuw.
Sculpture représentant une sainte en noyer ( 21 cm h). Nous ajoutons une petite console avec des fleurs sculptées. XVIIIe - XIXième.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#353
Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#398
Een lot gedreven koperen voorwerpen: paraplubak, kolenkit, haardscherm, jardinière, brievenbakje, tazza, koffiepot. We voegen er twee glas-in-loodramen aan toe: één met St-Michel, één met een Vlaamse leeuw.
Lot d’objets en cuivre repoussé: bac à parapluies, bac à charbon, pare-feu, jardinière, bac à lettres, tazza, cafetière. Nous ajoutons deux vitraux, l’un au Saint-Michel, l’autre au lion flamand.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#329
“Portret van een oude man”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
“Portait d’un vieil homme”. Huile sur panneau. Sans signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#250
Een kruisbeeld van mahoniehout met ingelegde details.
Un crucifix en acajou avec détails incrustés.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 60/80