#390
Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
#766
Een rond houten wandklokje.
#175
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en één grote oorbel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et une grande boucle d’oreille.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#472Will Soudijn
“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#706
Une table ronde, la tablette en chêne sur un pied en acajou, se termine en trois pieds volutes.No longer availableDim. Ø: 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154P. Martel
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50 -
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#504Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200 / 260 -
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#75
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#43Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60