Other lots in this auction
-
#2“Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.
“Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.No longer availableDim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#512“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250 / 300 -
#644“Christus Pantocrator”. Een icoon.
”Christ Pantocrator”. Une icône.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#754Felix Timmermans“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#574“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172E. Bouillon“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200 / 220 -
#545Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 220 / 280 -
#283Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#485Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#256Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.
Une commode tombeau laquée noir à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze chromé.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 220 / 240

