Other lots in this auction
-
#153Lladro
Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160/220 -
#93
Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
Une partie d’une garniture de cheminée en faïence de Delft comprenant trois vases à couvercle et un vase corne. Marque sous la base: Lampetkan. Diverses réparations.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#639Zwiesel
Een gedeelte glasservies van geslepen kristal in Louis-Philippe-stijl gemerkt met label. Bevat: 5 coupes, 6 waterglazen, 5 rode wijn glazen, 6 witte wijn glazen, 5 fluiten. We voegen er 5 fluiten met een ander, getorste motief aan toe. 31 stuks.
Partie d’un service à verres en cristal taillé style Louis Philippe, avec marque et label. Comprenant 5 coupes, 6 verres à eau, 5 verres à vin rouge, 6 verres à vin blanc, 5 flûtes. Nous ajoutons 5 autres flûtes, motifs torsadés de losanges. Au total 31 pièces.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#643
Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.
Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#207
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300/1600 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 450/550 -
#308
“Koppel” & “Meisjes met hoed”. Drie beeldjes van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
”Couple” & “Jeunes filles et chapeaux”. Trois statues en porcelaine allemande polychrome. Marquées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/50 -
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
”La Toulonnaise 1823”. Une maquette.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 40/60 -
#353
Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#161
Een fazant van messing op onyxen voet. Art deco.
Un faisan en laiton sur socle en onyx. Art Déco.No longer availableDim. 22 x 61 cmEstimate: € 100/180