Other lots in this auction
-
#248DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#271Maquette van een viermaster.
Maquette d’un quatre-mâts.No longer availableDim. 72 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#405Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#325BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. 39 x 109 cmEstimate: € 120 / 180 -
#38Een paar verzilverd metalen kandelaars in Georgian stijl.
Paire de bougeoirs en métal argenté de style Georgian.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Een snavelkan en een een koffiekan van tin, waarbij de tweede met een gegraveerd decor en een houten handvat.
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#327Dr. George Meir“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” & “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. Genummerd 250 van 300.
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” et “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. numéroté 250 de 300.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#259Een paar gepolychromeerde porseleinen beeldjes van een man en een vrouw. Weelderig gekleurd. Schade aan één voet.
Paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme richement colorés. Dégât à un pied.No longer availableDim. h: 41 en 40 cmEstimate: € 180 / 240

