#146
#410
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#386
Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.
Bac à charbon ancien en cuivre, avec pelle.No longer availableDim. 35 x 33 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
#799
#570Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
#262Fernand Comhaire
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
#117
Miniatuur met classicistische voorstelling op ivoor.
Miniature sur ivoire représentant une scène classique.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#389
Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
“Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200