#749Val St. Lambert
#100
Een 18 karaats geel gouden halsketting bezet met schakels en bolletjes.
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#808
Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
Lot de dix lampes à huile en laiton dont deux sans verre de lampe.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#583
#282F. Van Camp
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
#5
Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 100 / 150 -
#738
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux dormants bruns. Vêtements anciens. Marque H.W. Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#527
Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#289Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
#53
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400