Other lots in this auction
-
#376Een eikenhouten kuipzeteltje, bekleed met rood fluweel.
Un petit fauteuil baquet, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#47Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674Gustaaf Helinck“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.
Une bibliothèque à deux corps Chippendale, le dessous à deux portes et trois tiroirs courbés. Le dessus à deux compartiments et une coiffe.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#100Jaeger-LeCoultreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct à bracelet en cuir. Années ‘60.No longer availableDim. bruto: 26,20 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#166TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280 -
#253Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#715Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gaten in de bodem en in het deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine au décor fleuri polychrome. marque sous la base. Trous présents dans le couvercle et dans le bas du pot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#477Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en een blauw en wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à couvercle en bois et décor bleu et blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537SwarovskiEen lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170 / 230 -
#601“Twee figuren naast een pagode”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Schade.
”Deux figures auprès d’une pagode”. Deux statues en ivoire sculptée polychrome. Dégâts.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 260

