#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#241Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
#322René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
#522“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232A. Vereecke“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.