#8
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.
Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 161 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#488
Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
#782
Twee glazen sifonflessen voor soda.
Deux bouteilles à syphon pour soda.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#792
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
#461
Een Akuba en een ander gesculpteerd Afrikaans houten beeld.
Un Akuba et une autre statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#652
Een oude viool met strijkstok.
Un violon ancien et son arc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#604
#688
Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
#246
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture;No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50/100