#38Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#608
Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#203Secondo
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#556Isfahan
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#218
Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
#31
#131
“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#637
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#664
Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
A walnut folding table. English work.No longer availableDim. 51 x 62 x 51cmEstimate: € 80 / 100