#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#220Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#630Een 18 karaats geelgouden ring bezet met zes briljanten en vier smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with six brilliant cut diamonds and four emeralds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
A mask of carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 47 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120