Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.
Dim. 7,16 g
SKU: 2609230210.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #631

    Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.

    A lot of 6 biscuit holy water fonts with different designs. Most marked and numbered at the back.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #692
    Yastik

    Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #330

    Een 19de eeuwse zilveren hanger en aan de achterkant 18 karaats geelgoud in 3 segmenten met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

    A 19th century silver pendant with the back 18ct gold in 3 segments with a small Flemish heart adorned with old cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 12,03 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #235

    Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.

    A rectangular mirror in a sculpted and gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 79 x 65cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484
    C. Cipriano

    “Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’

    "Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.
    No longer available
    Dim. 52 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #424
    André Goezu

    Een set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.

    A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. h 28 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    “Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.

    "Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #356

    Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.

    A red and white sofa in Expo '58 style.
    No longer available
    Dim. 81 x 54 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551
    Kashgai

    Een handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.

    hand-knotted Oriental prayer rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 192 x 118 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.

    A solid wooden library step ladder with 3 steps.
    No longer available
    Dim. 67 x 46 x 32cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457
    Splia Irena

    Een Pools modernistische aardewerken vaas met abstract decor en brede bovenrand.

    A Polish modernist ceramic vase with abstract decoration and wide upper rim.
    No longer available
    Dim. h 37 Ø20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More