#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
#630Een 18 karaats geelgouden ring bezet met zes briljanten en vier smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with six brilliant cut diamonds and four emeralds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#2“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Winter landscape with farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38,5 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60