#310
#247
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#10Unity
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#300
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#514Wiskemann
Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
#566
Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#704
#335
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#235
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#675
Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 50/90