#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#158DelvauxEen vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971.No longer availableDim. 19 x 23 x 15 cmEstimate: € 300 / 500 -
#133DelvauxEen vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971.No longer availableDim. 19 x 23 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#24“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
#421Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
A pair of carved natural stone console tables.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002“Grijs Weder (Antwerpse Skyline)”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso gesigneerd en getiteld.
"Grey Weather (Antwerp Skyline)". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, signed and titled on the reverse.No longer availableDim. 78 x 98 cmEstimate: € 300 / 400 -
#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
#281Een paar verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 59 x b 47 cmEstimate: € 120 / 180