#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
#98
#260
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
#87Wiskemann
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
#140
#331Triumph
Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.
#261
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
#230
#220