#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#358Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
A hand-painted porcelain lidded vase with floral motifs, finished with gold paint. Mark and inscription at the bottom. French work.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668LimogesEen soepterrine met bijhorende schotel met een floraal decor. Gemerkt LG Limoges.
A soup tureen with matching dish featuring a floral design. Marked LG Limoges.No longer availableDim. Ø 30 cm (schotel)Estimate: € 40 / 50 -
#170Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#167Een set van 2 19e eeuwse gesculpteerde massief eikenhouten panelen, Hermes en Afrodité.
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#57Unter Weiss Bach“Hofmakerij”. Een Duits meerkleurig porseleinen groep.
"Flirtation". A German multicolored porcelain group.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427BaileEen accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
An accordion by the brand Baile, keyboard with 30 keys.No longer availableDim. 38 x 39 x 18 cmEstimate: € 60 / 80