#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80