Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265

    Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.

    A lot of 3 modern floor lamps, including 1 chrome La Relco, Italy with 1 light point, 1 chrome with 2 light points, and 1 matte black with 3 light points, marked Ikea. Various heights, all on round base.
    No longer available
    Dim. H: 180 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #330
    Delvaux Bruxelles

    Een beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.

    A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #72

    Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

    An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 126 x 81 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.

    A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.
    No longer available
    Dim. 51 x 110 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Val Saint Lambert

    Vijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.

    Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #579

    Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.

    A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm (incl. glas)
    Estimate: € 80 / 120
  • #601
    Keramis

    Een porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.

    A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 11 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #233
    Michel Leducq
    Period: 1879-1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #43

    Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.

    A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357
    Philippe Starck

    ‘Bubu 1er’, Philippe Starck. Een verzameldoos met vier miniaturen van de iconische kruk. Xo by Starck.

    'Bubu 1st', Philippe Starck. A collection box with four miniatures of the iconic stool. Xo by Starck.
    No longer available
    Dim. 12 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.

    “A still life of flowers”, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 80.5 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More