#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.No longer availableDim. 164 x 70 33 vmEstimate: € 100 / 150 -
#527Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#695Een lot van drie polychrome houten beelden in Afrikaans thema.
A lot of three polychrome wooden statues with an African theme.No longer availableDim. h 177 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707“De Lezeresjes”. Een kunststoffen beeld, onderaan gemerkt.
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een verguld houten beeld van een geknielde tempelwachter, Zuid-Oost-Azië.
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.No longer availableDim. 73 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 150