Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #67

    Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.

    A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #716

    Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.

    A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.
    No longer available
    Dim. 90 x 66 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #55

    “Naomi And Her Daughters In Law”. Een biscuit groep met 3 figuren. Onderaan opschrift. 19e eeuws.

    "Naomi And Her Daughters In Law." A biscuit group with 3 figures. Inscribed at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684
    Pieter Porters

    Een set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.

    A set of two frames with pencil drawings from the Pieter Porters Collection: 'Liqueur Service' and 'Coffee Service'.
    No longer available
    Dim. 53 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

    An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #87

    Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.

    An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #306

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589
    Gotthard Lundquist
    Period: 1908-1988

    “Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.

    "Pata La Vaca", Gran Canaria. A painting, oil on board. Signed and dated 1970 at the bottom, with inscription on the back.
    No longer available
    Dim. 121 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #719

    Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.

    A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390
    Delvaux Bruxelles

    Een beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.

    A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More