Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    “Winterlandschap aan de Leie”. Een kleurenlitho op papier, door Hebbelinck. Genummerd 256/350 buiten de plaat.

    "Winter landscape on the Leie River". A color lithograph on paper, by Hebbelinck. Numbered 256/350 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Bosmans

    ‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.

    'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #191

    Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.

    A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #12
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    “Menigte aan de stadspoort”. Een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 2/100.

    "Crowd at the city gate". An etching on paper, signed outside the plate and numbered 2/100.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.

    A white porcelain tulipiere in 3 tiers.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #578
    Louis Drimmer

    Een set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.

    A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.
    No longer available
    Dim. h 50 cm (voet grootste lamp)
    Estimate: € 120 / 180
  • #98

    “Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.

    "Maria with child." A patinated metal sculpture.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #715
    John Grey & Sons, London

    Een Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.

    An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #491
    Bambara

    Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.

    A sculpted terracotta Bambara pot, decorated all around with various figures and animals. Late 20th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #541
    Weimarer Porzellan

    Een groot 80-delig kobalt blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw

    A large 80-piece cobalt blue dinnerware set by Weimar Porzellan, Katharina design 20003/38 Genuine Weimar Cobalt 20th century.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More