Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.

    A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.
    No longer available
    Dim. h 51 x Ø 35 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #330
    Delvaux Bruxelles

    Een beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.

    A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.

    A tortoiseshell pen box with gilded initials and storage box.
    No longer available
    Dim. 8 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen

    “De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.

    "The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.
    No longer available
    Dim. 28 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #470

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.
    No longer available
    Dim. 8,26 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #354
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #528

    Een houten gesculpteerd masker met ijzeren details van een antilope-achtige. Vermoedelijk Bobo, Burkina Faso.

    A wooden sculpted mask with iron details of an antelope-like figure. Presumably Bobo, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #78

    Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.

    A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #723

    Een porseleinen servies, Antwerpse Federatie Edele Handboog bestaande uit 12 platte borden, 13 diepe borden, 9 dessertborden, 7 tassen, 4 melkkannetjes en een ronde schaal.

    A porcelain dinner service from the Antwerp Federation of Noble Archery consisting of 12 dinner plates, 13 soup plates, 9 dessert plates, 7 cups, 4 cream jugs, and a round dish.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588
    Bankoni

    “Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.

    "Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #449
    Alfons Blomme

    ‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Houses with a Tower’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 54 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More