#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#47RufinelliEen Italiaans aardewerken schaal met abstracte vogelfiguur in het decor. Onderaan gemerkt.
An Italian earthenware bowl with abstract bird figure in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 41,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500 -
#83Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.
A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.No longer availableDim. h 65 cm x Ø 42 cmEstimate: € 120 / 150 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#487Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 5 verdiepen op sokkel, blauw-wit met floraal decor.
A Chinese porcelain tulipiere with 5 tiers on a pedestal, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 85 x 27 x 27 cmEstimate: € 1750 / 2250