Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #311

    Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #490

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.

    An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.
    No longer available
    Dim. 3,20 g maat: 57
    Estimate: € 900 / 1000
  • #582
    Zoltan Perlmutter

    Een lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.

    A lot of two paintings and an exhibition poster by Perlmutter Zoltan, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 38 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #408

    Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.

    Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #57
    Richard Aurili

    “Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.

    "Industrial labor." Sculpture made of patinated terracotta. Damage to the bottom of the hammer.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.

    A multicolored hand-knotted Persian rug with floral motif.
    No longer available
    Dim. 376 x 276 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.

    A carved wooden caryatid stool, possibly Luba, DRC.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #349

    Een set van twee ‘Staffordshire’ poedels in porselein, met in hun bekje een mandje met biggetjes.

    A set of two 'Staffordshire' porcelain poodles, each holding a basket with piglets in their mouths.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.

    A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.

    A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #116

    Een paar mooi geaderde wit marmeren zuilen.

    A pair of beautifully veined white marble columns.
    No longer available
    Dim. 110 x Ø 45 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #82

    “Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.

    "Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More