Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #432
    S. Verlinden

    “Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53,5 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #482

    Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.

    A Chinese carved wooden trunk with figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 48 x 89 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.

    A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.
    No longer available
    Dim. 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #139
    Alphonse Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #398

    Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.

    A Chinese replica of a 16th-century Ming Dynasty terracotta statue of the god of wealth Tu Di Kuong.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #598
    Tiv

    Een terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.

    A terracotta ritual, medicinal dish sculpted with animal figures. Origin Tiv, Nigeria, used in animism. Included sculpted earthenware dish, Dakarkari.
    No longer available
    Dim. 14 cm & Ø 15 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #307
    Achatit

    “Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.

    "Candle holder angels". A pair of patinated plastic angel figurines with candle holders in hand. After a work by Michael Pacher. Labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #48

    Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.

    A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537
    Toledo

    Een Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.

    A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.
    No longer available
    Dim. L: 92 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More