Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #527

    Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.

    A white porcelain tulipiere in 3 tiers.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #449
    Alfons Blomme

    ‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Houses with a Tower’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 54 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #129
    Jacques Schaepherders
    Period: 1890-1964

    ‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.

    Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.
    No longer available
    Dim. 71 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228
    Christian Defays

    “Buste de femme nue”. Een gebronzeerd keramische buste op stenen voet met plaquette gesigneerd. Verso gemonteerde lampfitting. Gedateerd ‘92.

    "Buste of nude woman". A bronzed ceramic bust on stone base with signed plaque. Fitted with lamp fixture on the back. Dated '92.
    No longer available
    Dim. 54,5 x 52 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #598
    Tiv

    Een terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.

    A terracotta ritual, medicinal dish sculpted with animal figures. Origin Tiv, Nigeria, used in animism. Included sculpted earthenware dish, Dakarkari.
    No longer available
    Dim. 14 cm & Ø 15 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #479
    Pilar González
    Period: °1945 Santiago

    “En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.

    "And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 128 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #81
    Robert van de Velde
    Period: 1895-1978

    “5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.

    "5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202

    Een tafelspiegel met schildpadimitatie.

    A table mirror with tortoiseshell imitation.
    No longer available
    Dim. 45 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #488

    Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.

    A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.
    No longer available
    Dim. 43 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #78

    Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.

    A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #212

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.

    A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More