#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60