#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18HergéDe avonturen van Kuifje - De zaak Zonnebloem. Eerste druk, 1956, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - The Calculus Affair (Dutch). First edition, 1956, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#226Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#370Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#153Scheibe-Alsbach“Het Diner”. Een grote groep van veelkleurig, polychroom porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
"The Dinner." A large group of multicolored, polychrome porcelain with numerous characters. Marked on the back.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120