#86Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.No longer availableDim. h 51 x Ø 35 cmEstimate: € 250 / 300 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750 -
#354Anton DunkerPeriod: 1770“Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.
#528Een houten gesculpteerd masker met ijzeren details van een antilope-achtige. Vermoedelijk Bobo, Burkina Faso.
A wooden sculpted mask with iron details of an antelope-like figure. Presumably Bobo, Burkina Faso.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#588Bankoni“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
"Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
‘Houses with a Tower’, oil on canvas, signed A. Blomme.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 150 / 200