Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #139
    Alphonse Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #447

    Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.

    A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #224
    Henry Harris

    “Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.

    "Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #611

    Een Indonesisch bronzen ossenbel.

    An Indonesian bronze ox bell.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #564
    Bibliothèque Omnium

    “Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.

    "Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.
    No longer available
    Dim. 5,60 g maat 61
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #298

    Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.

    A ceramic modernist head in a plexiglass frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een piêdestal in roze gevlamd marmer.

    A pink veined marble pedestal.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #334

    “Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.

    "Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.
    No longer available
    Dim. 33 x 19.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    Een polychroom aardewerken cachepot met deksel. ‘Ars Derutae’ Italy.

    A polychrome earthenware cachepot with lid. 'Ars Derutae' Italy.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More