Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
Dim. 6,94 g
SKU: 1604240570.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.

    An oak pedestal table with a twisted and carved base.
    No longer available
    Dim. 111 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.

    A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø 34 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #747
    Alexis Many
    Period: 1879 - 1937

    Een set van 2 handbeschilderde aardewerk vazen, gesigneerd Many en onderaan gemerkt Opalina 70 T.

    A set of 2 hand-painted earthenware vases, signed Many and marked Opalina 70 T at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.

    A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    E. Hirtz

    ‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.

    'Still life with hare, pheasant, and asparagus', oil on panel, signed and dated 1884.
    No longer available
    Dim. 93 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #731

    Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.

    A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    “Naomi And Her Daughters In Law”. Een biscuit groep met 3 figuren. Onderaan opschrift. 19e eeuws.

    "Naomi And Her Daughters In Law." A biscuit group with 3 figures. Inscribed at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Kachmar

    Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.

    An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.
    No longer available
    Dim. 396 x 205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #246

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318
    Limoges

    Een milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.

    A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.
    No longer available
    Dim. h 11 x l 44 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    J & J Woods ltd Rainhill

    Een zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.

    A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #100
    Chopard Genève Swiss Made

    Een 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.

    An 18 kt white gold lady’s watch set with 9 brilliants and with a 18 kt white gold bracelet.
    No longer available
    Dim. 44,70 g
    Estimate: € 2000 / 2500
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More