#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#507Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.
A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.No longer availableDim. 47 x Ø 34 cmEstimate: € 225 / 275 -
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#287Een olielamp van kobaltblauw porselein met bloemendecor en met koperen monturen. Met lampenglas. Op elektriciteit.
An oil lamp of cobalt blue porcelain with floral decoration and copper mounts. With lamp glass. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250