#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#30
#80
#130
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
#73Wiskemann
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#299
#44Jean Van Noten