Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.
Dim. 7,34 g
SKU: 1604240220.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 1700 / 1900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #306

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106
    Kurt Østervig
    Period: 1912-1986

    Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.

    A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.
    No longer available
    Dim. 78 x 51 x 50 m
    Estimate: € 600 / 900
  • #155
    Surawongse

    “Knielende naakten”. Een paar Taiwanees design, verguld, gegoten bronzen beeldjes. Gediend als salontafel dragers. Onderaan gemerkt en genummerd 81/1000 & 233/1000.

    "Kneeling nudes". A pair of Taiwanese design, gilded, cast bronze figurines. Used as coffee table supports. Marked and numbered at the bottom 81/1000 & 233/1000.
    No longer available
    Dim. 43 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #657

    Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.

    A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.

    A Chinese blue and white porcelain vase with copper handles and base.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.

    A sculpted wooden polychrome coffee table with a marble top in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 43 x 115 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #621
    Märklin Ho

    Een Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.

    A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #649
    W. GERMANY

    Een lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    H. Brande

    “Stilleven met fruit”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1989.

    "Still life with fruit." A painting, watercolor on paper. Signed and dated 1989 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112
    Maurice De Vries

    “Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 52 x 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #469

    Een kleine secretaire in palissander met uitschuifbaar blad en zeven laden.

    A small rosewood secretary with pull-out writing surface and seven drawers.
    No longer available
    Dim. 100 x 64 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653
    JWA Wuba

    Een houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.

    A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More