Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,20 ct. en bruine saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,20 ct. en bruine saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.

A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and brown sapphires totaling approximately 0.44 ct.
Dim. 2,24 g
SKU: 2701260145.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 800 / 900
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Place a bid ›
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een groot koperen beeld van een kemphaan.

    A large copper sculpture of a snipe.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581
    Murano

    Drie beeldjes van Murano glaswerk. Een vis, een vogel en een clown.

    Three figurines of Murano glassware. A fish, a bird, and a clown.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 9-49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1500 g
    Estimate: € 75 / 100
  • #131
    Christofle France

    Een 125-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 14 grote vorken, 17 kleine vorken, 17 gebakvorken, 12 grote messen, 18 kleine messen, 16 grote lepels, 16 kleine lepels, 10 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Gemerkt.

    A 125-piece silver-plated cutlery set consisting of 14 large forks, 17 small forks, 17 cake forks, 12 large knives, 18 small knives, 16 large spoons, 16 small spoons, 10 coffee spoons, and 5 serving pieces. Marked.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 650 / 850
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,09 ct. F VS2

    An pear 18 kt white gold earrings set with two central brilliant-cut diamond of 1.09 ct. F VS2
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #514
    Gustaaf Wappers

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.

    ‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.
    Place a bid ›
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, met originele zak.

    A beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, with original dust bag.
    Place a bid ›
    Dim. 27 x 34 x 13 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #153

    Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

    A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #8
    Algora

    ‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.

    ‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 245/345 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #405

    Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.

    A silk carpet with a design of plants and flowers.
    Place a bid ›
    Dim. 153 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More