Other lots in this auction
-
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#303Karl Ens, Volkstedt‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany. -
#18Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.
A lot of two old bayonets with unknown origin. -
#167Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Tsjeljabinsk Oblast, Rusland. Gestempeld 1915.
A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust arms factory. Chelyabinsk Oblast, Russia. Stamped; 1915. -
#101Gerritsen, ZeistEen massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen.9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils.5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives). -
#162Francois Dumont“De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.
"The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned. -
#557Een Afrikaanse boog met pijlen en bijhorende gevlochten mand.
An African bow with arrows and accompanying woven basket. -
#265Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.
A crystal coupe with a silver-plated metal rim. -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs. -
#120Een zilveren en 14 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A silver and 14 kt yellow gold brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#377Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.

