#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#549Merkelbach and WickEen Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.
#62Fernand Venckeleer“Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#352Een antieke massief houten koffer.
An antique solid wooden trunk.No longer availableDim. 41 x 62 x 41 cmEstimate: € 40 / 50