#694Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#188Adolfo Cipriani“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
"Young Lady". A sculpted marble bust. Signed on the back "A. Cyprien".No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#506Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
#532Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#226Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#674Een set van 2 grote koperen lampenvoeten in de vorm van kandelaars.
A set of 2 large copper lamp bases in the shape of candlesticks.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70