#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#346Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat.No longer availableDim. 61 x 59 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#278Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
#428“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 75 -
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
A lot of 3 glass domes containing polychrome religious biscuit figures. Jesus is missing part of his hand in the statue with Mary.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 60 / 80