#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#704Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force".No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#369“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
#21CapodimonteEen vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x Ø 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#654Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 20 cmEstimate: € 150 / 200