#489“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#177Emile GalléEen lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
A lot of two glass paste vases with natural motifs, both signed Gallé. Early 20th century.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
"Hoge Venen" - A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Stilleven met anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 3 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 84 cmEstimate: € 300 / 400 -
#512“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#353Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child.No longer availableDim. 50 x 37 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300