#120Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct.No longer availableDim. 7,33 g m: 54.Estimate: € 1700 / 1900 -
#494Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#323Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois.No longer availableDim. h 24Estimate: € 40 / 60 -
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#484Jan Vercruysse“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
"John Cale". Spray paint on canvas. A modernist work by Antwerp artist Jan Vercruysse, Maur-Ice. The canvas has a small tear in the upper right corner. Not signed.No longer availableDim. 160 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat
An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate.No longer availableDim. 8,70 g m: 57.Estimate: € 2000 / 2200 -
#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.No longer availableDim. 3,61 g m: 54.Estimate: € 1100 / 1300