#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#311Een paar marmeren kandelaars met vergulde bronzen ornamenten en voet. 5 kaarsenhouders en 1 centraal lichtpunt met bedrading.
A pair of marble candlesticks with bronze-gilt ornaments and base. 5 candle holders and 1 central light point with wiring.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#684Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
"Moulin à Wemmel". A painting, oil on canvas. Titled and signed on the back.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#47Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 60 / 80