#703Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
#541Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
#477Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliants with a total weight of +- 0.98 ct.No longer availableDim. 5,27 g m: 58.Estimate: € 900 / 1000 -
#125Een set van 3 grote vintage luchters, staal en koper, met 12 lichtpunten elks afgewisseld door groene bladeren. 1 sokketje dient vervangen te worden.
#239Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Stilleven met tulpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with tulips". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 86 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#163Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.No longer availableDim. 123 x 215 x 86 cmEstimate: € 600 / 800