#63Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#428“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#197Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#305Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
An earthenware covered jug with Cyrano de Bergerac in the scene. Marked at the bottom. Repair to the lid edge. Mid-19th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 150