#695Een gesculpteerd aardewerken Boeddha hoofd.
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90TissotEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt. Verso genummerd.
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#592Guy Van IseghemPeriod: 1905-?“Riviertje met watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
#328VoightländerEen oude camera, Voightlander Brilliant. Met lederen tasje en een ongebruikte Kodak film er bij. Ca 1930.
An old camera, Voightlander Brilliant. With leather case and unused Kodak film included. Circa 1930.No longer availableDim. 11 x 9 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Stübben SiegfriedEen lederen dressuurzadel. Diverse plaatsen gemerkt, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.
A leather dressage saddle. Marked in various places, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 250 / 350