#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 52x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#297Een paar bronzen kandelaars gedragen door geklede aapjes, op arduinen voet.
A pair of bronze candle holders carried by dressed monkeys, on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#65Een paar vintage VSL vazen met rood in de massa, de kleinere onderaan gemerkt, de grotere circa 1900.
A pair of vintage Val Saint Lambert vases with red in the glass; the smaller one is marked on the bottom, and the larger one dates to around 1900.No longer availableDim. 17,5 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#105Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).
A silver brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 4 ct. Circa 1900. (2 small stones missing).No longer availableEstimate: € 800 / 1000