#327Anton Bräuer SchönbachEen antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.No longer availableDim. 61 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#90Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#297Een paar bronzen kandelaars gedragen door geklede aapjes, op arduinen voet.
A pair of bronze candle holders carried by dressed monkeys, on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 86 cmEstimate: € 100 / 150 -
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120