#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#148Steiff, GermanyEen beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
A bear, Picknick-Bär, Steiff, no. 420108, Steiff club edition, 1997, With bottle and plate, in its original packaging.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en in princes geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and princess-cut sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#303E.S. Richie & Sons“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer.No longer availableDim. h 9 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180