#115Een zilveren bloemvormige beweegbare broche met gouden spels sluiting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver flower-shaped movable brooch with a gold pin closure set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#210Een halssnoer met licht groene Barok parels.
A necklace with light green Baroque pearls.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357ChristofleEen verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom.No longer availableDim. 7 x 37 cmEstimate: € 60 / 90 -
#28Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#376Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
"Tree of Life": an abstract artwork in forged steel, from the mid-1960s. Not signed.No longer availableDim. 38 x 28 x 18 cmEstimate: € 60 / 80