#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#113
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#31Hergé - Moulinsart
#301
#100
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#260
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#280
An 18 karat yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.