#323Minolta, Paillard BolexEen lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#126Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.No longer availableDim. 125 x 110 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#346Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.No longer availableDim. 113 x 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80