#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#2DK“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.No longer availableDim. 41 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#22“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
#356Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel".No longer availableDim. 200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#210Een halssnoer met licht groene Barok parels.
A necklace with light green Baroque pearls.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Robert Boudry“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200