#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Minolta, Paillard BolexEen lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#217Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
A wooden writing desk with 2 drawers.No longer availableDim. 79 x 107 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Kodak, Zeiss IkonEen lot oude vouwcameras bestaande uit een Kodak Brownie met Anaston 100mm f/6.3 lens en een Zeiss Ikon met Novar Anastigmat 105mm 1.6.3 lens. Beide in lederen etui.
A lot of old folding cameras consisting of a Kodak Brownie with Anaston 100mm f/6.3 lens and a Zeiss Ikon with Novar Anastigmat 105mm f/6.3 lens. Both in leather case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#225Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at evening." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#4Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
"Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 60 / 80