#242Ed. d’Art de Rambouillet
“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120/200 -
#343Val Saint Lambert
Een set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#482Perrault Léon Bazile
“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#382
Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
A Chinese ewer in the style of Kendi porcelain.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40/60 -
#223Val Saint-Lambert
Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#572Alfons Blomme
‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#165
‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#442
#577
#269
Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#8Swiza
Een vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
#616Mori Yomoud
Een Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50/80