#505Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#107Een oude tafellamp in kunstbrons met ramskoppen en guirlandes. Onderaan gemerkt Louis XV.
An old table lamp in art bronze with ram's heads and garlands. Marked Louis XV at the bottom.No longer availableDim. h 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Endre Szasz Hollohaza HungaryEen vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.No longer availableDim. 26 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80