#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#627Margaret Mitchell“Gejaagd door de wind”. Een lot van 3 boeken met illustraties van Anton Pieck.
"Pursued by the Wind." A lot of 3 books with illustrations by Anton Pieck.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
A lot of four antique earthenware finds, possibly Etruscan, consisting of a two-handled cup and three smaller bowls.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 80 / 120