#172Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scheldezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Leo EngelsPeriod: 1882-1952“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
"Book Harvest." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Signed, titled, and dated 1952 on the reverse.No longer availableDim. 63,5 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#488Een polychroom houten gesculptuurd Balinees Garuda masker met vergulde details.
A polychrome wooden sculpted Balinese Garuda mask with gilded details.No longer availableDim. 29 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.No longer availableDim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120