#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#616Een houten vierkante opium-salontafel.
A wooden square opium coffee table.No longer availableDim. 35,5 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 150