#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#322“Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.
"Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450 -
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#6Een massief houten bijzettafeltje met een rond geslepen glazen blad.
A solid wood side table with a round cut glass top.No longer availableDim. h 56 x Ø 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#314Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
"Fertility" or "Earth". An etching on paper. Signed and numbered 16/30 outside the plate at the bottom, 1949. Label on the verso with title.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
A copper table lamp with a richly decorated copper base in Louis XVI style with fabric shade and fringes.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
A wooden secretary with 1 drawer in the middle.No longer availableDim. 155 x 76 x 45 cmEstimate: € 80 / 120