#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#459“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.
"Abstract composition". A painting, oil on panel. Monogram FB at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#477Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
An African wooden sculpted Bwa mask with geometric decoration.No longer availableDim. 170 cmEstimate: € 150 / 250 -
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180