#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#124J. Step‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#170Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#276Een piëdestal van wit marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen bassement en kapiteel.
A pedestal of white marble in the shape of a Corinthian column with gilded bronze base and capital.No longer availableDim. 103 x 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100