#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#118Model Columbus DUO Erdglobus“Model Columbus DUO Erdglobus”. Een vintage glazen wereldbol met lamp in metalen houder op houten vintrinekastje met schuif. Door Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.
"Model Columbus DUO Earth Globe". A vintage glass globe with lamp in metal stand on wooden display case with drawer. By Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.No longer availableDim. 47 x 48,5 x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#410Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
An 18 kt yellow gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and an Akoya pearl.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 450 / 500 -
#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 600