#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
#412Anna StaritskyPeriod: 1908/11-1981“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
"Brussels Koekelberg". A painting, watercolor on paper, signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 47,5 x 31 cmEstimate: € 70 / 90 -
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#80Een 14 kt geelgouden speld bezet met één briljantje en een half edelsteen.
A 14 kt yellow gold brooch set with one brilliant-cut diamond and a semi-precious stone.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 80 / 120