#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#26Een bijzettafeltje in messing en onyx.
A side table in brass and onyx.No longer availableDim. h 57 x Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60