#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#229Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40