#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#172Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#73Val Saint-LambertEen coupe op losse voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt. Naar een model van 1890-1900, toegeschreven aan.
A footed bowl "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Unmarked. Attributed to a model from 1890-1900.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800