#482Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#249“Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.No longer availableDim. 396 x 205 cmEstimate: € 250 / 350 -
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#47Een pendule van verguld metaal.