#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#346Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120