#525Een grote design eet-vergadertafel.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120