#214Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#415Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.
#337Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
A set of two Thai puppets.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
A metal coffee and tea set consisting of 5 pieces and a serving tray. Marked on the bottom.No longer availableDim. H: 6-17 cmEstimate: € 60 / 80