#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#452Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
An earthenware cassolette with removable lid, decorated in imitation bronze and marble. 19th century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 50 / 60