#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
#124Een spiegel met vergulde kader, hout en plaaster, in Louis XVI-stijl.
A mirror with a gilded frame, wood and plaster, in the Louis XVI style. -
#23‘Anvers a travers les ages’, P. Genard, archiviste de la ville d’Anvers. Uitgegeven eind 19e eeuw door Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles.
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens. -
A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design. -
#336Een klassieke bijzettafel.
A classic side table.