#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#87
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#38Zabaleta
“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 41 cm -
#83
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm -
#14
Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#104
Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 23 cm -
#115
No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 € -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm