#59
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#21
“Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 31,5 x 21,5 cm -
#74
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 22 cm -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#35J. Verhees
Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 12 cm -
#92
Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 45 cm -
#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#71
Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 cm -
#40
Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm -
#38Zabaleta
“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 41 cm