Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”

Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet
Online only
SKU: 2810200007.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #7

  • #85

    Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.
    Online only
    Dim. 33 x 40 cm
  • #102

    Een ronde messingen milieu-de-table.

    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
  • #44

    Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.

    Online only
    Dim. h: 17 cm
  • #21

    “Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
  • #54

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.

    Rumtopf allemand en faïence.
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #16
    Van den Abeele

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
  • #73

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
  • #92

    Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd

    Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.
    Online only
    Dim. 54 x 45 cm
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
  • #107

    Een messingen wijnmeter.

    Une mesure à vin en laiton.
    Online only
  • #91

    Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

    Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
    Online only

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00