Other lots in this auction
-
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#482Want Benny
“De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#421Swarovski
Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.
Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.No longer availableDim. h: 2 - 9 cmEstimate: € 40/50 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400/600 -
#150
“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200/1500 -
#149
“La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.
La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#113Delheid
Vier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
Quatre caves à sel et cuillères en argent avec des récipients en verre incolore. Nous ajoutons une pince à sucre en argent repoussé. Tous marqués.No longer availableDim. 121,66 gEstimate: € 80/120 -
#402
Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160/200 -
#722
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Aquarelle sur papier. Non signé.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#547
Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/150 -
#662
Een lot van vier Chinese gelakt houten panelen met parelmoeren decors van vogels.
Lot de quatre panneaux en bois laqué chinois avec des décors d'oiseaux en nacre.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#148
Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.dNo longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 120/200