Other lots in this auction
-
#158
“Diverse Heiligen en de Heilige geest”. Een Russisch icoon.
Divers saints et le Saint-Esprit . Une icône russe.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 320/360 -
#209
“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 900/1200 -
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928
“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400/1600 -
#595
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.No longer availableDim. 131 x 98 cmEstimate: € 40/60 -
#739Monart
“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#731
Een schouwklokje met één kandelaar van meerkleurig en vergulmd Italiaans porselein, versierd met fruit en bloemen.
Un chandelier avec un chandelier en porcelaine italienne multicolore et dorée, décoré de fruits et de fleurs.No longer availableDim. h: 31 & 46 cmEstimate: € 60/80 -
#418Lalique, France
Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.
Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.No longer availableDim. h: 4 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#293Steiff
“Hector”. Een pluchen golden retriever met lederen halsband. Nieuwstaat.
Hector . Un golden retriever en peluche avec un collier en cuir. État neuf.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#413Goebel
“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#101
“King Edward VIII”. Stenen hoofd op zwarte granieten sokkel.
King Edward VIII . Tête en pierre sur socle en granit noir.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/120 -
#761
Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35/50 -
#104
Een XVIIe eeuws doek in zilver- en goudbrokaat. Achter glas.
Un drap du XVIIème siècle en brocart d'argent et d'or. Derrière une vitre.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 180/220