#25Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#391Een lot borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Acht stuks.
Lot d'assiettes en faïence de Strasbourg. XIXème et XXème siècle. Huit pièces.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147“Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.
Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 450 / 550 -
#386Een bijzettafeltje van zwartgelakt perenhout met entretoise.
#593Lot van zeven diverse slag-en steekwapens. Lichte letsels en slijtage.
Lot de sept armes blanches assorties. Dégâts et usures mineures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#195Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct. en een centrale briljant van +- 0,74 ct. FVS1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,52 ct. Et un diamant central de + - 0,74 ct. FVS1.No longer availableDim. 14,98 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#602Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.
Bougeoir en métal argenté en forme de lampe à huile grecque.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 120