#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#6Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#540Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#173Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933“Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.
Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 1900 / 2300 -
#586Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Une table d'appoint en placage de noyer avec un tiroir et décorée de motifs de méandres grecs.No longer availableDim. 73 x 60 x 42 cmEstimate: € 160 / 180 -
#388Een mannelijke staande Komafiguur op zwart marmeren sokkel. Noord Ghana, mogelijk XVIIde eeuw of vroeger.
Un homme debout Coma sur un socle en marbre noir. Nord du Ghana, peut-être XVIIe siècle ou avant.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#594Een hurkende voorouder en twee kinderen en een maskertje. Songye, DRC.
#504Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
#77Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#44Jos Martin“Kempisch landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage en Campine . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60 / 100