Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar aardewerken spaarpotten in de vorm van fruitmanden.

Een paar aardewerken spaarpotten in de vorm van fruitmanden.

Paire de tire lire en faïence en forme de corbeilles à fruit.
Online only
Dim. H 12 cm
SKU: 3008170015.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #39

    Een Delftse kalebasvaas met een blauw op wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Gourde en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23

    Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.

    Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Een achtkantige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een zittende leeuw op het deksel.

    Vase couvert octogonal en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Fretel en forme de lion assis.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.

    Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #19

    Houten koffiemolen beschilderd met dorpstaferelen.

    Moulin à café en bois peint aux scènes de village.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #141

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 250
  • #13

    Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.

    Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een paar aardewerken vaasjes.

    Paire de vases en faïence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #14

    Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.

    Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 30,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #20

    Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).

    Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #45

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #18

    Miniatuur marmeren vogelbad met versiering van 4 vogels uit composiet. Lichte beschadiging aan de vogeltjes.

    Bain à oiseaux miniature en marbre à décor de 4 oiseaux en compositie. Petit dégât aux oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 13 cm D 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #157

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Koffieservies, interbellum. Bestaande uit een koffiekan, een melkpotje, een suikerpotje (deksel ontbreekt) en 11 dessertborden.

    Service à café des années 30. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier (couvercle manque) et 11 assiettes à dessert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #51

    Verzameling servies. Bestaande uit 8 borden met roosjesmotief, gemerkt Mitterteich Bavaria; 6 tassen en ondertassen met rozenrand, gemerkt TK Thuny Czechoslovakia; een koffiepot,2 tassen, melk en suikerpotje, allen met decoratie van rozen, niet gemerkt.

    Lot de services. Comprenant 8 assiettes à décor de roses, marque Mitterteich Bavaria, 6 tasses et soucoupes aux roses sur l’aile, marque TK Thuny Czechoslovakia, une cafetière, 2 tasses, pot à lait et sucrier, également décorés aux roses, sans marque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #16
    C. Masson

    Beeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.

    Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46
    Boch

    4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van Ste. Cecilia en St. Stefanus. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.

    Quatre assiettes commémorant la Société des Archers HGRK en 1956. Deux assiettes avec Ste Cécile et St Etienne. Nous ajoutons 2 assiettes marqués de Gien aux cartouches représentant des saints de patronage et 4 assiettes plates et un plat à l’inscription “Société Royale St Sebastien à Bruges” en cartouche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Koperen kistje bewerkt met middeleeuws taferelen.

    Petit coffre en cuivre décoré de scènes médiévales.
    No longer available
    Online only
    Dim. L: 21 cm; B: 11 cm; H 8,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #42

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #127

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #48
    Ravoux Frères

    Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met een landbouwscène. Te reviseren.

    Comtoise en laiton repoussé, surmontée d’une scène de campagne. A reviser.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.

    Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #144

    “De Heilige Nicolaas”. Een Russische icoon met een rood koperen riza. Beschildering in slechte staat en, sporen van zilver.

    “Saint Nicolas”. Icône russe à riza en cuivre rouge. Dégâts et usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #62

    Een lot Oosterse bronzen personages en een chinees koperen dekseldoosje.

    Lot de personnages orientales en bronze. Ainsi qu’une petite boîte chinoise en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    Twee kaders met foto’s, waarbij één met een zicht op Central Park.

    Deux cadres aux photographies dont une représentant Central Park.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #152

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Mariette De Meulder

    “Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.

    “Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Twee mandjes van geslepen kleurloos kristal.

    Deux corbeilles en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #140

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.

    Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More