#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#451Hikojiro Imura YokohamaEen Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.
A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.No longer availableDim. 33 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#566Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
A pair of oriental woven wall tapestries, multicolored decoration with hunting scene.No longer availableDim. 150 x 90 & 150 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.
A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.No longer availableDim. 74 x 54,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42“Von Mechelen”, een 18e eeuwse ingekleurde gravure met opschrift Mechlinia Dominium.
"Von Mechelen", an 18th-century hand-colored engraving inscribed Mechlinia Dominium.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
A round modern design side table with a chromed metal frame and glass top. Presumably designed by Nicola Gallizia for Molteni&C, Italy.No longer availableDim. 33,5 x 45,5 cmEstimate: € 150 / 250